Spoznajte náš tím

Sme viac ako tím. Sme rodina Mayestic, ktorá sa postará o rast vašej firmy.
Ján Komora
CEO & project manager

komora@mayestic.sk,
0944 245 942

Martin Spusta
Creative director

spusta@mayestic.sk

Jakub Murárik
Account manager

murarik@mayestic.sk,
0908 700 622

Matej Výberči
Sales manager

vyberci@mayestic.sk,
0914 106 389

Dominik Kováčik
Web Developer

kovacik@mayestic.sk

Marek Tokoly
Social Media

tokoly@mayestic.sk

Nikky Šlesarová
Designer

slesarova@mayestic.sk

Karolínka Bujdáková
Designer

bujdakova@mayestic.sk

Andrej Tesař
Graphic

tesar@mayestic.sk

Boris Rosival
Video maker

rosival@mayestic.sk

Marek Holub
Fotograf

holub@mayestic.sk

Mia Jurečková
Production manager

jureckova@mayestic.sk

Melissa Komorová
Back office manager

komorova@mayestic.sk

Adam Janečko
2D animations

janecko@mayestic.sk

Eva Gucka
Junior sales manager

gucka@mayestic.sk